Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners
( ex. Malaga Planners Edificio Conde 7- Plaza De La Merced )
Costa del Sol
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
9.0 Schitterend
327 beoordelingen
Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners
7 Calle Huerto Del Conde, Málaga, Spanje
Kaart weergeven
Het Museo Unicaja de Artes y Costumbres Populares ligt binnen 750 meter van Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement, terwijl het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga op circa 2 km afstand is gelegen.
Tijdens het verkennen van Málaga kunnen gasten gemakkelijk de Kathedraal van Málaga op loopafstand van ongeveer 9 minuten ervandaan bereiken. Het automuseum Museo Automovilístico bevindt zich ook op ongeveer 2,1 km van het appartement.
Voor extra gemak is er een apart toilet en een douche beschikbaar in dit appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger, toiletartikelen en badlakens.
Gasten van Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartementen hebben toegang tot een complete keuken. Een eettafel zijn ook aanwezig voor je comfort. Met Mediterrane maaltijden is El Pimpi op 400 meter afstand. De dichtstbijzijnde bushalte, Plaza de la Merced, is op circa 10 minuten lopen verderop.
+ Meer- Minder
Populairste faciliteiten
Wi-Fi
Eigen strand
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Costa del Sol
Bezienswaardigheden
Centro de Arte Contemporaneo - 1,4 km
Palacio Miramar - 1 km
Stadion La Rosaleda - 1,3 km
Parque de El Morlaco - 2,8 km
Parador Nacional Málaga Gibralfaro - 650 m
Stierenvechtarena La Malagueta - 700 m
Alameda - 1000 m
Luchthavens
Luchthaven Malaga - 13 km
Treinstations
Malaga Train Station - 1,9 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Waar ligt Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement?
Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement bevindt zichde wijk Malaga Centro in Málaga, binnen 750 meter van het Museo Unicaja de Artes y Costumbres Populares.
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden kunnen we bezoeken vlak bij Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement?
Als je kiest voor een verblijf in Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement, zorg er dan voor dat je de belangrijkste bezienswaardigheden van Málaga verkent, waaronder het Museo Unicaja de Artes y Costumbres Populares (750 m) en het automuseum Museo Automovilístico, gunstig gesitueerd op circa 2 km afstand.
❓
Wat is de prijs voor een verblijf in Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement?
De prijs van een overnachting in Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement begint bij €157.
❓
Heeft Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement keukenvoorzieningen?
Ja, Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement is uitgerust met een complete keuken.
❓
Welke badkamervoorzieningen vinden we in Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement?
Edificio Conde 7- Plaza De La Merced By Malaga Planners appartement heeft een badkamer compleet met een haardroger, complimentaire toiletartikelen en badlakens.